Kariera

Specjalista ds. sprzedaży szkoleń

Główne zadania:

  • Aktywna sprzedaż usług edukacyjnych
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Reprezentacja firmy, konsultacje i prezentacja oferty
  • Realizacja planów sprzedaży w zakresie usług szkoleniowych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • Udokumentowane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej i telemarketingu
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodyscyplina
  • Orientacja na wynik
  • Wysoka kultura osobista
  • Kreatywność
  • Systematyczność

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie
  • Szerokie możliwości rozwoju
  • Motywacyjny system wynagrodzenie
  • Odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres: michal.kruger@leadersfactory.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U.Nr 133 poz.883)”.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Komentarze są zablokowane.