O firmie

1078436_20424894
Firma Leader’s Factory Instytut Kształcenia Motywacyjnego powstała 01.01.2009 w odpowiedzi na aktualne potrzeby szkoleniowe firm, ukierunkowanych na rozwój struktur sprzedażowych.

Jesteśmy firmą wykorzystującą wieloletnie doświadczenia naszych trenerów, by wspomagać realizację projektów biznesowych i rozwojowych w przedsiębiorstwach.

Naszą misją jest dostarczanie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań w zakresie zarządzania personelem oraz zwiększanie zaangażowania i umiejętności pracowników poprzez szkolenia i warsztaty.

Sprzedajemy skuteczne rozwiązania.

Prezentujemy naszym Klientom korzyści płynące z potrzeby ustawicznego zdobywania wiedzy i nowych kompetencji oraz pomagamy w osiąganiu zamierzonych celów.

Zajmujemy się kształceniem motywacyjnym – uczymy i mobilizujemy do działania.

Realizujemy tylko zadania zgodne z potrzebami naszych Klientów.

Cel wyznaczony przez Klienta jest dla nas priorytetem.

Pomagamy budować trwałą przewagę konkurencyjną naszych Klientów, tworząc skuteczne zespoły wykwalifikowanej kadry.

Nasi stali Klienci cenią w szczególności profesjonalizm naszych trenerów, wysoki poziom przygotowania merytorycznego, zawartość programową szkoleń dostosowaną do poziomu wiedzy uczestników oraz indywidualne podejście do potrzeb firmy.

Współpraca z nami to łączenie przyjemnego z pożytecznym.

Współpracujemy stale z Orange Polska, wiodącym operatorem branży telekomunikacyjnej.

Organizujemy również szkolenia otwarte, kierowane przede wszystkim do bezrobotnych oraz osób pracujących, chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe. Oferujemy bezpłatne wsparcie poszkoleniowe i pomoc w odnalezieniu się na trudnym obecnie rynku pracy.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas szkoleń.

Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.

Komentarze są zablokowane.