Wojciech Szorc

8 sierpnia, 2013  |  Dodane przez Leader's Factory

Ekspert i koordynator ds. wsparcia operacji marketingowych i tworzenia strategii biznesowych w korporacjach. Osoba z kilkunastoletnim doświadczeniem z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi oraz wysokim poziomem kompetencji dydaktycznych opartych o setki godzin spędzonych na sali szkoleniowej. Doskonały mówca – inspirator.

Realizator warsztatów „Negocjacje i komunikacja w projekcie” i „Zarządzanie projektem” przy Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Bardzo mocno koncentruje się na elementach motywujących uczestników szkoleń, szczególnie w aspekcie zmiany postaw i wzbudzania zaangażowania. Prowadząc wykłady i ćwiczenia w ramach projektu „Twoja Perspektywa”, kierowanego do absolwentów Politechniki Warszawskiej, wzmacniał postawy ukierunkowane na tworzenie Indywidualnych Planów Rozwoju Kariery.

Ambasador i aktywny uczestnik projektów: „Kierunek Rozwój”; „Centrum Kompetencji”, „Szkoła Trenerów”. Ceniony autor programów szkoleniowych z zakresu zarządzania projektami, rozwiązywania konfliktów, kontrolowania stresu, asertywności.

Finalista konkursu Polish National Sales Awards 2010.

W czasie wolnym relaksuje się przy powieściach Jeffreya Archera oraz grach i zagadkach umysłowych. Uczestnik turniejów szachowych i bowlingowych.

Komentarze są zablokowane.